Follow your heart

09 Sep Follow your heart

Yes, this is going to be a brand new experience  for us, and we do wonder what it is going to look like. Well, exactly like what we are, I guess. Some kind of a mixture between hi-end professional photography and our day to day routine, between our kids and our customers, between our new PHSE 1 – 65Mp and our canon G11. Bilingual and between cultures. Certainly it is going to look like us and I hope you are going to like it. This first post is going to be some kind of summary of the last six months, things we did and that happened to us- which I really don’t want to miss:

חדש. התחלה חדשה וכל ההתחלות קשות. להצחיק? להיות מקצועי? אישי? אינפורמטיבי? שיווקי?

זה הולך להיות הבלוג של יסמין ושלי.

כמו שאנחנו, כמו שאני כותב. הוא ידבר על התעשיה שלנו ועל הילדים שלנו. על הלקוחות ועל החברים, על הספקים. כי ככה, אצלנו הכל מעורבב ויש המון לספר. אתם מוזמנים להגיב (הלו, יש שם מישהו??) ואו, כן, אני כותב עם המון סוגריים (אולי בכל זאת גם לי יש ADD). כל הזמן דברים קורים, כל הזמן צילומים חדשים, טיולים ארועים.  אז הפוסט הראשון (איך אני בלאמץ טרימינולוגיה של “בלוגרים”?) יהיה ארכיונאי משהו, קטלוג קצר של כל מיני דברים בחצי שנה האחרונה שלא בא לי לוותר עליהם. ואם יצא לנו להרחיב עליהם בקרוב אז יופי ואם לא, אז גם.

מה היה לנו? ולא לפי הסדר:

Our 12 years old daughter’s birthday party was fabulous! (I warned you that I am going to mix everything together). It was a splendid combination of a delicious buffet, charming country location and wonderful, wonderful friends who made this party such an unforgettable event.  If there is one lesson we wanted to teach her, it was exactly that: no money could ever buy her the love and affection that she was granted from our friends, love and affection that made her party as fabulous as it was. This clip that was made for her by Tami Caspi Eshel to the words of Dagan Eshel, – and the music- by the Israeli band “DAG_NACHASH”, is only a glimpse of her party:

בת המצווה של בתנו, טליה המדהימה (אמרתי כבר שהבלוג הזה לא מתחייב לשמור על קורקטיות?),  מסיבה מדהימה שכולה טליה משפחה וחברים קרובים ואהובים. אם יש שיעור לילד זה השיעור שרצינו שתזכה לו: ששום דבר לא מתקרב לחברים של אמת, שום כסף לא היה קונה לה את החיבוק המופלא שקיבלה בבת המצווה שלה ומה שתראו זה רק קצה קצהו  של  הארוע: את הסרט  ביימה, ניגנה-הקליטה ובישלה, צילמה וערכה תמי כספי-אשל. דגן אשל כתב את המילים ללחן של, כמובן, הדג נחש:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DbBqJSak1gs[/youtube]‏

Video: Tami-Caspi-Eshel

The new “MAADANOT” (a local Israeli brand) pizza series challenged  us to reflect upon a real appetizing, -home-made pizza from a (delicious) frozen industrial one, without loosing reliability. Together with Nurit Kariv- food styling, & Carmit Lasar- one of the most professional Marketing Directors we ever worked with,  -and Yamit from “Baruch Nae”  it turned out to be a pleasure:

צילמנו את הפיצות החדשות של  מעדנות, פרויקט שהזכיר לי שוב כמה טוב להתפרנס מעיסוק שאתה  אוהב: כרמית (מעדנות) וימית (ברוך נאה) ונורית קריב, סטיילינג, את המקצועיות והכישרון שלכם אי אפשר להחליף וזה פשוט תענוג לעבוד ככה.

את אצבעות הפיצה עיצבה אורית חן-צדוק:

משולשי פיצה- עיצוב- ימית/ברוך נאה

Ernesto Bijovski & Assaf Cohen established their branding & design studio, “Blend-It”, only 2 years ago. Since then, they have become one of the most promising studios in the country. These three  examples, Photographed not so long ago, will demonstrate the reason:

צילמנו לארנסטו ואסף (Blend-it) את אל-גאוצ’ו  מבית נטו (סטיילינג נורית קריב) ואת  Maimon’s . על זה יש לנו רק להגיד- אלוהים (לא ארנסטו, אני לא מתכוון אליך), תודה!

Blend-it עצבו גם את “גם אבא יכול”, הספר-להיט של יובל קמפ ורומם סרנגה בהוצאת קרפד של גיל חובב. לא היה שום דבר בצילומים לספר הזה חוץ מהנאה צרופה, ואני חושב שרואים אותה בדפי הספר.

[vimeo]http://www.vimeo.com/14797344[/vimeo]

Video: Tami Caspi Eshel

[vimeo]http://www.vimeo.com/14797827[/vimeo]

Video: Tami Caspi Eshel

“NeoGroup”, Philip Bulakia’s design and branding group, is a leading Israeli studio which we are so proud to have-worked with along the years. Over the last months we have worked with them on several projects as you can see:

ושוב, כמובן, נאו-גרופ –שמן זית לפרג (דיקלה, סטיילינג נורית ק.), שטראוס דנונה וגבינות(כינרת ויפית סטיילינג נורית ק.), ועוד אריזות של שופרסל (יפית), טיפל’ה שונות, קצת מזכיר לי (נו טוב) איטליה, מיתוג מחדש לבאלדי (קארין) ודקדק של יחיעם (גדי):

Every once in awhile, we share the studio capabilities with parts of our society that need a little support: the “Shanti House” in TLV collects street kids all around the country, offers them hot meals, a bed to sleep in, social support, re-directs them to the educational system and most importantly, it offers them affection and love from the extraordinary professional staff. The kids are touching and beautiful, and their pain is heart breaking. Michal Moses recruited us for a noble project that she initiated and produced- to create and publish a cook book with 52 meal recipes (for 52 weeks of the year) composed by almost all of the leading Israeli chefs and photographed by 17 Israeli food & documentary photographers and studios. All was a donation for the Shanti House. It was called “Not by food alone”. We participated with some shooting sessions and we took upon ourselves the book photography editing. The book was beautifully designed by Ayelet Yehuda of– YayaStudio.

לא הכל שמח.  כל שנה אנחנו לוקחים  על עצמנו בהתנדבות פרויקט חברתי. השנה השתתפנו בצילומי “לא על האוכל לבדו” של בית השנטי וערכנו את כלל צלומי הספר שצילמו בהתנדבות שבעה עשר  צלמים וסטודיו  ישראלים. מיכל מוזס, שיזמה הפיקה וערכה את הפרויקט הזה פנתה אלינו (בהיסוס מה אני חייב להעיד) להשתתף בצילומי הספר. בלי שתשים לב לקחנו על עצמנו גם את עריכת הצילומים בספר שעוצב מקסים ומדויק כל-כך ע”י איילת יהודה- YayaStudio. הדיסוננס בין הילדים היפים השמחים למטען הכאב שכל אחד מהם נשא איתו קרע את הלב. המציאות של ילדה בת 14 שמחפשת מיטה בטוחה להניח ראש ללילה הופכת קרביים בשעה שאתה עסוק להקריא לילדה שלך סיפור לפני שינה.

בימים אלה ממש מתקיימת בביתן 24 בנמל ת”א – בהאנגר של קום-איל-פו תערוכת צילומים מתוך מאגר התמונות שצולמו לספר. אצרנו אותה יחד עם רזי לבנת הטוב. כל ההכנסות, כמו ממכירות הספר, קודש לילדי בית השנטי. הספר באמת מקסים, אחלה ספר בישול שנכתב ע”י טובי השפים הישראלים, אחלה Coffe table book לסלון ותרומה לילדי בית השנטי. אז קנו שני ספרים, אותו ואת “גם אבא יכול”, תרומה ראויה לגיל חובב…

The in-house Unilever-Israel graphic design studio is a very dear client of ours. Usually, one is exposed to our work with them at the supermarkets shelves, just like in the case of “Helmann’s mayonnaise” and chicken sauces projects. But a lot of their work concerns the professional market, and some of it, from our latest project with them, is shown here.

לא כל מה שיוצא לנו לצלם מגיע לחזית המדפים ברשתות. החטיבה המקצועית של יונילוור מבצעת המון פעילות שיווק והדרכה שלא נחשפת אלא לשוק המקצועי. אז לצד צילומים למותג קמעונאי כמו רטבי עוף הלמנס ומיונז  בטעמים (ורדית) ודגני הבוקר (ג’מה) שהגיעו למדפים, הסטודיו של יוניליוור (אייל, ג’מה, ורדית, מיכל) ופרילנסרים שלהם (שלומי אפרת), מצלמים פרויקטים מרהיבים, קטלוגים, חוברות וחוברות מתכונים. פרויקטים יפהפיים שלא כולם זוכים לראות. אחד מהיתרונות הכי גדולים של העבודה עם החטיבה המקצועית הוא גילי חיים (מי שעשה את ספגטים), השף של החברה בישראל. סתם, רק רצינו שתדע.

[vimeo]http://www.vimeo.com/14796855[/vimeo]

Kshisha Productions

No,  is is not what this blog is gonna be like… But I really felt we had to have some introduction, even though it looks like an iTunes playlist… So please, ladies and gents welcome an  old inspiration,  such a sweet and innocent muse of mine: BOXXY!!!!!!!!

המון לפוסט ראשון ויש עוד הרבה , אבל לא בא לי עכשיו. במקום, תראו את זה: זה ארכאי (במונחים של הרשת) אבל בטוח יש כאלה שלא ראו את זה. ככה אני רוצה שהעולם יהיה. גבירותי ורבותי,  קבלו את BOXXY!!!!!!!!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yavx9yxTrsw&feature=related[/youtube]

1Comment
  • studioya
    Posted at 09:59h, 30 October

    Thanks for the compliment!